BKE’nin 76’ıncı durağı Watergarden AVM

09 Ağustos 2017 Çarşamba

Türkiye’nin ödüllü lezzet zinciri Bursa Kebap Evi, 76’ıncı şubesini Watergarden AVM’de açtı

bkenin-76inci-duragi-watergarden-avm

Bursa’nın tadına doyulmaz lezzetlerini Bursa’ya gitmeye gerek kalmadan Türkiye’nin 76 noktasına taşıyan marka, İstanbul’daki 28’inci şubesini İstanbul Ataşehir’de bulunan Watergarden AVM’de açtı. Daha çok AVM'lerde konumlanan BKE, Watergarden AVM açılışıyla birlikte bu yılki 7’inci şube açılışını gerçekleştirmiş oldu. Bursa Kebap Evi’nin 2017 hedefi, 15 yeni şube açılışı gerçekleştirerek yakın gelecekte 100 şubeye ulaşmak.

 

Kalitede standardı yakalamak için tek bir merkezde hijyenik koşullarda üretim yapan marka, İstanbul’dan Diyarbakır’a, Bodrum’dan Almanya’ya standart ürün-hizmet kalitesini misafirlerine sunuyor. BKE, tarihsel bir lezzet olan Bursa Kebabı’nı, nam-ı değer iskenderi, usulüne uygun olarak yemek isteyenleri ve Bursa’nın yöresel lezzetlerini özleyenleri 33 ildeki 76 şubesine bekliyor.

 

Öncelikli hedeflerinin yurt içinde 100 şubeye ulaşmak olduğunu ve hedeflerine giderek yaklaştıklarını belirten Bursa Kebap Evi Yönetim Kurulu Başkanı M. Cem Helvacı, tarihi lezzet odaklı kârlı ve eğlenceli bir iş konsepti sunduklarını ifade etti. Helvacı, amaçlarının Bursa Kebap Evi’ni bir dünya markası yapmak olduğunu dile getirerek bu yolda emin adımlarla ilerlediklerini sözlerine ekledi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri