BKE’den üniversite öğrencilerine ve çocuklara özel projeler

07 Temmuz 2017 Cuma

"Askıda Ne var" sosyal girişim hareketine destek veren Bursa Kebap Evi, üniversite öğrencileri ve çocuklar için sosyal sorumluluk projelerine imza atıyor

bkeden-universite-ogrencilerine-ve-cocuklara-ozel-projeler

Bursa Kebap Evi, ülkemizin geleceği olan gençlerin daha fazla sosyal aktiviteye katılabilmelerini, paylaşım kültürü kazanmalarını, kendilerini mümkün olan en iyi şekilde geliştirebilmelerini hedefleyen Askıda Ne Var sosyal girişimine destek veren markalardan biridir.


Bu bağlamda, İskender, çorba ve şıradan oluşan çift kişilik öğrenci menüsünü her hafta 7 öğrenciye hediye ediyor. Türkiye’nin 33 ilinde 75 şubesi bulunan Bursa Kebap Evi restoranlarından böylece öğrenciler Efsane İskender ile buluşuyor.


Bursa Kebap Evi çocukları unutmadı


Ailelerin çocuklarıyla yemek yediği mutlu anlarında onların sıkılmadan masada oturabilmesi ve eğlenerek öğrenebilmesi için hazırladığı “Minik Şefler” etkinlik kitabı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. BKE restoranlarında çocuk menüsüyle birlikte hediye edilen etkinlik kitabının içerisinde boya kalemleri ve taç şapka yer alıyor.


“Minik Şefler” etkinlik kitabı BKE’nin sosyal sorumluluk projesi olarak Uzman Pedagog Sevil Yavuz ve Kurumsal Danışmanlık ekibi tarafından çocukların gelişimine destek olmak amacıyla hazırlanarak minik misafirlerinin beğenisine sunuluyor. Kitapta yer alan etkinlikler çocukların dikkat, algı, hafıza gibi zihinsel becerilerine, küçük kas gelişimine ve duygusal gelişimine destek olacak şekilde düzenlendi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri