Bizi Önerin, Haberlerinizi 1 Ay Süreyle Ücretsiz Yayınlayalım

16 Ağustos 2008 Cumartesi

Perakende.org, sektöriçi paylaşımı hızlandıracak yeni bir kampanya başlatıyor. Anasayfanızda perakende.org'a link verin, haberlerinizi ücretsiz yayınlayalım.

bizi-onerin-haberlerinizi-1-ay-sureyle-ucretsiz-yayinlayalim
Perakende Sektörü'nün anasayfası perakende.org yeni bir kampanyayla sektöriçi paylaşıma hız veriyor.Perakende.org logosuyla anasayfasında www.perakende.org adresine link veren perakendeciler ve tedarikçi kuruluşlar, 1 ay boyunca haberlerini ücretsiz yayınlatma imkanına sahip oluyorlar.Örnek uygulamalar için; http://www.mopashipermarket.com ve http://www.makromarket.net adreslerini ziyaret edebilirsiniz. Kampanyaya katılım kriterleri1. Perakendeci yada tedarikçi kuruluş olmak2. Şirketin kurumsal sayfasında perakende.org logosu ile www.perakende.org adresine bağlantı vermek3. Bağlantının en az 3 ay boyunca kurumsal web adresinde bulunacağını taahhüt etmek4. Kampanya başvuruları 1 Eylül 2008 Pazartesi günü sona erecektir.Not: Kampanya süresi 1 aydır ve bu sürede maksimum 4 haber yayınlatılabilir.Katılım ve ayrıntılı bilgi almak için; 216 5754420 nolu telefondan satış yetkililerine ulaşabilirsiniz.


Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri