Biz böyle güzeliz diyenlerin markası büyümeye devam ediyor

Gratis’in makyajda trend renk ve ürünleri takip etmek isteyenler için yarattığı Beaulis markası, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünleri arasına yenilerini ekledi.

Biz böyle güzeliz diyenlerin markası büyümeye devam ediyor

“Biz böyle güzeliz” sloganı ile satışa sunulan Gratis’in Beaulis markası, yeni neslin trendlerini yansıtan ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Satışa sunulduğu günden bu yana her yaş grubuna uygun yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile dikkat çeken Beaulis’in yeni cilt, göz, dudak ve tırnak bakım ürünleri de makyaj çantalarındaki yerini alacak.

 

Magic Touch BB Krem

 

İçerdiği greyfurt, nar ve papaya özleri sayesinde cildin doğal bir pürüzsüzlük kazanmasını sağlayan Beaulis Magic Touch BB Krem’in formülünde ayrıca cildi güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olan GKF 15 de bulunuyor. GKF 15 sayesinde hem cildin nem dengesinin korunmasına hem de sebum üretiminin düzenlenmesine yardımcı olan Beaulis Magic Touch BB Krem, 2 farklı renk tonu ile 24,95 TL’den satışa sunuluyor.

 

Velvet Look Üçlü Far Paleti

 

Beaulis Velvet Look Üçlü Far Paleti, ayçiçeği ve jojoba yağı içeren formülü ve kolay dağılan yüksek pigmentli renkleri ile göz kapaklarında topaklanma olmadan istenilen renge tek sürüşte ulaşılmasını sağlıyor. Her makyajın tamamlayıcısı olacak renk tonlarının yer aldığı ve 2 farklı seçeneği sunulan Beaulis Velvet Look Üçlü Far Paleti, 24,95 TL’den satışa sunuluyor.

 

Powdery Finish Mat Ruj

 

Yoğun pigmentli formülü sayesinde dudakları kurutmadan uzun süre kalıcılık sağlayan Beaulis Powdery Finish Mat Ruj, tek sürüşte dudak kusurlarının kapanmasına ve pürüzsüz bir görünüm elde edilmesine yardımcı oluyor. 3 farklı renk seçeneğinin bulunduğu Beaulis Powdery Finish Mat Rujlar, 19,95 TL’den satışa sunuluyor.

 

Fresh Start Canlandırıcı ve Sabitleyici Makyaj Bazı

 

Beaulis’in 3 farklı işlevi bir arada sunan Fresh Start Canlandırıcı ve Sabitleyici Makyaj Bazı, makyajdan önce baz, sonrasında makyaj ömrünü uzatmak için sabitleyici veya gün içerisinde yüzü nemlendirmek ve makyajı canlandırmak için kullanılabiliyor. İçerdiği Earth Marine Mineral Su ve Neroli Suyu sayesinde cildin esnekliğini arttırmaya, nem dengesini korumaya ve gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardımcı olan Beaulis Fresh Start Canlandırıcı ve Sabitleyici Makyaj Bazı, 19,95 TL’den satışa sunuluyor.

 

Paint It Oje

 

Beaulis, rengarenk tırnaklar ile stilini yansıtmak isteyenlerin tercihi olan Paint It Oje koleksiyonuna Self Love, Inner Peace ve Freedom renk tonları ekledi. Tek katta istenilen rengi veren ve geniş fırçası ile uygulama rahatlığı sağlayan Beaulis Paint It Ojeler, 4,95 TL’den satışa sunuluyor.