Biribirinden özel ağaçlar Capacity’de

22 Aralık 2014 Pazartesi

Yeni yılın heyecanı ve pırıltısını ziyaretçileriyle karşılamaya hazırlanan Capacity Alışveriş Merkezi, 19-28 Aralık günlerinde birbirinden özel ağaçlara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Jüri üyeleri arasında Nefise Karatay’ın da olduğu etkinlikte yılbaşı ağaçları 10 gün boyunca Capacity AVM ziyaretçilerine açık olacak

biribirinden-ozel-agaclar-capacityde

Bakırköy’ün en gözde alışveriş ve yaşam merkezlerinden Capacity AVM, 50 TL ve üzeri alışverişlerde etkinlik alanında yer alacak yılbaşı ağaçlarını hediye etmeye hazırlanıyor.

Alışılmış yılbaşı ağaçlarına alternatif olarak kurabiyeli, vitray ve seramikli ağaçlardan kumaş ve yastıklı ağaçlara, çikolata, şekerlerli, ağaçlardan oyuncaklı ağaçlardan rengârenk yünlerle süslenmiş yılbaşı ağaçlarına kadar birçok alternatif Capacity AVM ziyaretçilerini beğenisine sunulacak.

Birbirinden özel uçuk kaçık, eğlenceli ve göz alıcı yeni yıl ağaçlarını incelemek ve en önemlisi en beğendiğiniz bir tanesine sahip olmak için herkesin Capacity AVM’ye uğrayarak dileğini ağaca asması yeterli olacak.

28 Aralık günü Nefise Karatay ve basın mensubu jüri üyeleri, dilekleri okuyarak en beğenilen dileğe özel ağaçlardan armağan edecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri