Bir Yastık Hikayesi, Palladium AVM’de

02 Mayıs 2014 Cuma

Bu yıl Türkiye’deki 110’uncu yılını kutlayan Singer, “Bir Yastığa Baş Koymak-Bir Yastık Hikayesi” sosyal sorumluluk sergisini, Palladium AVM’de açtı

bir-yastik-hikayesi-palladium-avmde
Dikiş makinesi denilince akla gelen ilk marka olan Singer, bu yıl Türkiye’deki 110. yılını kutluyor. Singer, bu özel yılı  “Bir Yastığa Baş Koymak-Bir Yastık Hikâyesi” adını verdiği anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi ile taçlandırıyor. Anadolu’nun geleneksel uzun yastıklarının; Muzaffer Çaha, Hakan Elyaban, Ahmet Eraslan, Vural Gökçaylı, Dilek Hanif, Cemil İpekçi, Sadık Kızılağaç, Yıldırım Mayruk, Faruk Saraç, Barbaros Şansal ve Zuhal Yorgancıoğlu gibi ülkemizin en önemli modacıları tarafından yeniden yorumlandığı Bir Yastık Hikâyesi Sergisi, 29 Nisan 2014 - 11 Mayıs 2014 tarihleri arasında Palladium Alışveriş Merkezi’nde sergileniyor. 
 
Türkiye’nin 11 ünlü modacısından yastık tasarımları
“Haute couture” alanında yüksek dikiş tekniğini yaşatan ülkemizin 11 ünlü modacısı tarafından hazırlanan yastık tasarımları; bazen bir ömrü, bazen bir ideali, bazen bir hayatı, evliliği ve her şeyden daha önemlisi aşkı simgelerken duygu dünyamızın kapılarını da aralıyor. Sergide Muzaffer Çaha, “yin ve yang”; Hakan Elyaban, aşkın sembolü gül;  Ahmet Eraslan, gül ve diken; Vural Gökçaylı, aşkın ve ölümsüzlüğün adı olarak tanımladığı lale; Dilek Hanif, dantel temalı yastık tasarımları ile yer alıyor. Sadık Kızılağaç, tasarımında bir yastığa baş koymak için atılan ilk adımı vurgularken gelin ve damat figürleriyle dikkat çekiyor. Yıldırım Mayruk’un kadın vücudu şeklinde tasarladığı yastık, serginin en özel çalışmaları arasında. Zuhal Yorgancıoğlu, sarmaşık motifleri ile aşkı yastığa işlediği tasarımı ile sergiye farklı bir yorum getiriyor. Faruk Saraç, galaksi ve yıldızlarıyla kozmosu tasarımına taşıyor. Barbaros Şansal, tasarımında dikenli tellere takılan kuş tüylerine yer verirken Cemil İpekçi ise birçok kültürde farklı anlamlar taşıyan lotus motifli çalışması ile sergiye kendi yorumunu katıyor. Singer’in Bir Yastık Hikayesi Sergisi’ni, Palladium Alışveriş Merkezi’nde 29 Nisan’dan itibaren 11 Mayıs 2014 tarihine kadar görebilirsiniz. 
 
Singer’den Anneler Günü’ne özel workshop
Öte yandan Singer, Anneler Günü’nü de unutmuyor. Yine Palladium Alışveriş Merkezi’nde, 8 - 11 Mayıs 2014 tarihleri arasında Anneler Günü’ne özel bir workshop düzenleyecek olan Singer, annesine anlamlı bir hediye vermek isteyenleri bekliyor. Dikiş makineleri, kumaşlar ve gerekli tüm diğer malzemelerin Singer tarafından temin edileceği workshop’ta katılımcılar, anneleri için diledikleri her şeyi dikebilecek ve annelerine hediye edebilecekler. Yarışma konseptinde gerçekleşecek etkinlik sonunda seçilecek en yaratıcı fikir ise Singer’den büyük sürpriz hediyeler kazanacak. Yani katılımcılar annelerine hediye dikerken, kendileri de hediye kazanma şansı yakalayacaklar. 
 

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri