Perakende PageSkin

Bir maniniz yoksa Facebook sayfamıza bekliyoruz!

Perakende.org ekibi olarak, sektörel gündemi Facebook sayfamız üzerinden sizlerle birlikte konuşmak istiyoruz. Bu kapsamda her hafta belli konuları, temaları sizlerin yorumlarına açacağız. Facebook sohbetleriyle sektörümüzün nabzını tutmak, sizlerin görüşlerini takipçilerimizle paylaşmayı arzu ediyoruz

Bir maniniz yoksa Facebook sayfamıza bekliyoruz!

Facebook sohbetlerimizde konu başlığımızı sizinle paylaşacak ve sonra bırakacağımız boşluğa yorumlarınızı yazmanızı isteyeceğiz. Böylece görüşlerinizle zengin bir tartışma yaşanmış olacak.

Facebook sayfamızı takibe alan ve konuşmalarımıza katılan takipçilerimiz için armağanlarımız ve sürprizlerimiz olacağını da aktaralım. Yorumu en çok “beğenilen” takipçimiz ile bu mesajımızı “paylaşan” takipçilerimizden birisine armağanlarımız olacak.

İşte ilk hafta sohbet başlığımız:
“Perakende sektörünü 3 yıl içerisinde, …………………………………………………………………..”

Boşluğu yorumlarınızla doldurun, en çok beğenilen yorumun sahibi siz olun, Sinan Asılyazıcı’nın "Köpek Balıkları ile Balık Tutmak" isimli kitabını armağanın edelim. İlk haftanın en beğenilen yorumu ile mesajımızı paylaşan şanslı takipçimizi Pazartesi günü saat 10.00’da sayfamızdan sizlerle paylaşacağız.

Sohbet linkimiz için tıklayın!

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin