BİM oyunseverlerin yüzünü güldürecek

12 Ocak 2018 Cuma

BİM, bu sefer de PlayStation 4 Slim satacak. Daha önce Apple aksesuarları ve iPhone 7 satan BİM bu sefer oyunseverleri hedef aldı

bim-oyunseverlerin-yuzunu-guldurecek

BİM marketler zinciri geçtiğimi dönemde Apple ürünleri ve Playstation 4 gibi ürünleri satmıştı. BİM, başka bir PlayStation 4 kampanyası daha duyurdu. BİM, kısa süre sonra FIFA 18 ve PlayStation 4 kampanyası yapacak. Mağaza fiyatlarından oldukça ucuza satılacak ürün için mağaza önünde yine kuyruklar oluşacak. 

 

BİM, PlayStation 4 Slim yani ince modeli 19 Ocak Cuma günü 1299 TL’den satışa çıkartacak. BİM, kampanyanın 500 GB PlayStation 4 ve FIFA 18 içerdiğini söyledi.

 

FIFA 18’in kutulu versiyonu şu anda D&R’da 345 TL'den satılıyor. PlayStation Store’da ise yüzde 61 indirimli haliyle 104 TL’ye alınabiliyor. PS4 Slim’in 500 GB’lık versiyonu ise internette 1139 TL'yer bulunabiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri