Bilkent AVM’de tasarım atölyelerinde özel hediyeler tasarlanacak

06 Şubat 2019 Çarşamba

Bilkent Center Sevgililer Günü için ziyaretçilerine renkli bir alışveriş deneyimi yaşatacak

bilkent-avmde-tasarim-atolyelerinde-ozel-hediyeler-tasarlanacak

7-8-9 ve 10 Şubat günlerinde düzenlenecek “Bazaar Bilkent Alışveriş ve Tasarım Günleri”,  birbirinden özel tasarımlar ve el emeği ürünlerin bulunduğu benzersiz hediye seçenekleri sunuyor.

 

Sevgiliye en özel hediyeler Bilkent Center’da. Birbirinden farklı tasarımlar ve el emeği ürünlerin yer alacağı ‘Bazaar Bilkent Alışveriş ve Tasarım Günleri’,  yılın bu en romantik zamanında sevdiklerinizi mutlu edecek özel hediye alternatifleri sunuyor. Giyimden aksesuara, dekorasyondan kozmetiğe birçok ürünün olacağı bazaar, sevgisini özel hediyelerle ifade etmek isteyenleri bekliyor. Yenilenen bölümü ile dikkat çeken Bilkent Center’da düzenlenecek bazaarın yanı sıra AVM içerisinde yer alan mağazalar da birbirinden farklı kampanyalarıyla Sevgililer Günü’ne destek verecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri