BigChefs’in deneyimli yöneticisi Kosova CEO’luğa terfi etti

BigChefs’in deneyimli yöneticisi Kosova CEO’luğa terfi etti

Ankara’da başlayan yolculuğunu, Türkiye genelinde 55, yurt dışında 9 şubesiyle sürdüren BigChefs, 2020’ye önemli bir değişiklikle girdi. BigChefs ile birlikte BigCatering ve Buselik markalarını da bünyesinde bulunduran şirket, yeni bir CEO atadı. 2018’de başlayan BigChefs kariyerinde pek çok başarıya imza atan ve şirketin büyümesinde etkin rol oynayan markanın deneyimli yöneticisi Altan Kosova, CEO’luğa terfi etti.

2007 yılından beri misafir memnuniyetine öncelik veren ve kısa sürede Türkiye’nin önde gelen restoran zinciri markası haline gelen BigChefs, 10 yılı aşkın tecrübesiyle, misafirlerine Türk ve dünya mutfağından özgün lezzetler sunmaya devam ediyor.

Özenle ve mutlulukla hazırladığı ikramlarla hayal edilen sofraları gerçeğe dönüştüren BigChefs’te, CEO’luk pozisyonuna yeni bir isim atandı. 2018’de başlayan BigChefs kariyerinde birçok başarıya imza atan ve şirketin büyümesinde etkin rol oynayan markanın deneyimli yöneticilerinden Altan Kosova, başarıları neticesinde CEO’luğa terfi etti. Kosova bu pozisyonla, yurt içinde 55, yurt dışında 9 şubesi bulunan BigChefs ile birlikte markanın çatısı altındaki BigCatering ve gerçek İstanbul meyhanesi Buselik’in yönetiminden de sorumlu olacak.  

Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Kosova, çalışma hayatına Efes Pilsen’de Pazarlama Yöneticisi olarak başladı. Markanın çatısı altında üstlendiği çeşitli yöneticilik pozisyonlarının ardından Heineken’de Ülke Müdürlüğü, Doğadan’da Satış Direktörlüğü yapan Kosova, Coca Cola İçecek’te Yerinde Tüketim Satış Direktörü olarak çalıştı. Yörsan’daki CSO’luk görevinin ardından Balparmak’ta Genel Müdür Yardımcısı olarak kariyerini sürdüren Kosova, BigChefs’te 2018 yılından bu yana BigChefs COO’su olarak görev yapmaktaydı.