Biçen ilk 6 ayı değerlendirdi, 3 şube müjdesi verdi

2015’e “Yarın İçin Şimdi Harekete Geç” felsefesiyle güzel bir başlangıç yapan Biçen Market Ekibi, geçtiğimiz günlerde yılın ilk 6 aylık dönemini değerlendirmek üzere bir araya geldi

Biçen ilk 6 ayı değerlendirdi, 3 şube müjdesi verdi

Sefaköy Radisson Blue Otel’de gerçekleşen toplantıya Biçen Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Biçen, İcra Kurulu Başkanı Sinan Biçen, müdürler ve üst yöneticiler katıldı. İcra Kurulu başkanı Sinan Biçen yaptığı açılış konuşmasında özellikle insan ve değer konularının üzerinde durdu. Açılış konuşmasının ardından 2015 yılı ilk 6 aylık hedef ve gerçekleşenler karşılaştırılarak değerlendirmeler yapıldı. İlk 6 aylık dönemde yapılan farklı, şirkete değer katan çalışmaları paylaşmak üzere tüm birim yönetici ve müdürleri sunumlarını yaptı; ardından ikinci 6 aylık dönem için belirledikleri hedeflerini açıkladı.

Oldukça aktif ve keyifli geçen toplantının kapanış konuşmasını Yönetim Kurulu başkanı İhsan Biçen yaptı. İhsan Biçen ilk 6 ayı değerlendirdikten sonra 2015’in kalan kısmı için beklentilerini ve şirketin genel hedeflerini açıkladı. Tüm ekibe ilk 6 ay şirkete kattıkları değerler için teşekkür etti.

Toplantı sonrası Biçen Bölge Müdürü Canser Demirci “Hem 24 yıllık Biçen markamızı hem de yeni markamız Tadolya’yı (unlu mamuller) Avrupa standartlarında bir konseptle müşterilerimizin beğenisine sunmaya hazırlanıyoruz. İlk 7 aylık dönemde konsept ile ilgili önemli yol kat ettik, ancak 2015’in kalan 5 ayında hummalı çalışmalar bizi bekliyor. Ekip olarak heyecanlıyız ve enerjimiz de yüksek.” dedi. Canser Demirci çok yakında 3 yeni Biçen şubesinin açılacağı müjdesini de verdi.