Beylikdüzü Migros AVM mikro minyatür sergisine ev sahipliği yapacak

15 Aralık 2015 Salı

Dünyanın en küçük tabloları, Hasan Kale mikro minyatür sergisi ile Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilerini bekliyor

beylikduzu-migros-avm-mikro-minyatur-sergisine-ev-sahipligi-yapacak

Dünyaca ünlü “MiKro Minyatür”sanatçısı Hasan Kale, Beylikdüzü Migros AVM’ de uluslararası alanda, en gizemli, en farklı sergi show’larından birine imza attı. Çıplak göz ile “kibrit çöpü, çekirdek kabuğu, timsah dişi, iğne deliği” gibi objelere İstanbul manzaralı harika ayrıntılarla dolu minyatür tablolar yapan ünlü sanatçıya dünya ve Türkiye ulusal basını da büyük ilgi gösteriyor. Ülkemizde kültür organizasyonlarında sergi showunu gerçekleştiren Hasan Kale, dünyada bir örneği bulunmayan çıplak göz ile mikro çizim yapabilen bir yaradılışa sahip olmasının yanında ayrıca ressamlığıyla da bu çizimleri çok özel birer sanat eseri haline getiriyor. Ziyaretçilerin büyüteçlerle görebildiği bu muhteşem eserlerin her biri eşi benzeri olmayan micro tablo. Ünlü sanatçının sergileri sıra dışı sunumu ve canlı performansıyla show halinde gerçekleşiyor.


12 Aralık Cumartesi günü saat 14:00’ da Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi zemin kat aktivite alanında kurulan sahnede, ünlü sanatçı minyatür eserlerinden birini canlı olarak resmetti. Sergi açılışında alışveriş merkezine gelen ziyaretçiler dev ekranlarda büyütülmüş olarak görüntülenen yapım aşamasını izleme şansını yakaladı. Show içinde bu mucizevi ortamı bütünleyen 3 sufi müzik sanatçısı da yer alarak ziyaretçilerimize müzik ziyafeti yaşattı.


“Cehennem Melekleri 3” film çekimlerine davet edilen sanatçının eserlerini, Slyvester Stallone, Jason Stathom, Mel Gibson, Arnold Schwarzenegger, Wesley Snipes gibi ünlü Hollywood yıldızları da almış ve eserlerine ve sanatçıya duydukları önemi belirtmiş, evlerindeki özel sanat eseri koleksiyonlarına da dahil etmiş.

 
Hasan Kale Mikro Minyatür sergisi 12 Aralık 2015 – 12 Ocak 2016 tarihleri arasında Beylikdüzü Migros AVM’de ziyaretçilerle buluşmaya devam edecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri