Best Model Çocuk Türkiye, Yeşilyurt AVM’de yapıldı

25 Mart 2013 Pazartesi

Best Model Çocuk Türkiye seçmelerinde, tarihinde ilk defa iki birinci seçildi. Samsun Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde yapılan Karadeniz elemelerinde birincilik ikizlere verildi

best-model-cocuk-turkiye-yesilyurt-avmde-yapildi

25 yıldır Best Model markasıyla sayısız organizasyona imza atan Erkan Özerman, bu yıl da 4-14 yaş grubunun prens ve prenseslerini yaratmak üzere yola çıktı. Yeşilyurt AVM’de yapılan Karadeniz seçmelerinde, 9 – 14 yaş erkek best model kategorisinde birbirine aşırı benzerliğiyle dikkat çeken yakışıklı ikizlere birincilik ödülü verildi.

Yapılan seçmelerde finale kalan 16 kız ve 16 erkek çocuk; Best Model Turkey 2011 birincisi ve Best Model World Dünya İkincisi Tugba Melis Türk, Best Model 2011 Best Fotomodel Cansu Ateş, Best Model Türkiye Koordinatörü Ataberk Oral ve Yeşilyurt AVM Genel Müdürü Ceyda Gamzeli’den oluşan jüri heyetinin karşısına çıktı.

4 – 9 yaş kategorisinde Berfin Bayrak ve Berk Güngörmüş Best Model Türkiye finaline gitmeye hak kazanırken, 9 – 14 yaş kategorisinde Dila Apdik, erkeklerde ise ikizler Güray Tosun ve İlkay Tosun Türkiye Finali’ne gitmeye hak kazandı. Best Model tarihinde ilk defa böyle bir durumla karşılaştıklarını belirten Ataberk Oral, birbirine çok benzeyen iki yakışıklı arasında karar vermekte zorlandıklarını ve ikisini de birinci yapmaya karar verdiklerini bildirdi. Finale kalan bütün çocuklara Catwalk Modeli, Saç Modeli, Sempatiklik Modeli gibi ödüller verildi.

Yarışma hakkında bilgi veren Erkan Özerman “Her yıl 1 Haziran’da Bulgaristan’da yapılan Best Child Model of The World yarışmasının bu yıl 7’ncisi gerçekleşecek. Her yıl olduğu gibi bu yıl da 4-8, 9-14 yaş grubu prens ve prenseslerimizi aramak üzere yola çıktık. Dünya finaline göndereceğimiz çocuklarımızın seçmelerine başladık. Best Model Çocuk Türkiye’nin Karadeniz bölgesi seçmelerini Samsun’daki Yeşilyurt AVM’de çok keyifli bir organizasyonla gerçekleştirdik. Best Model Çocuk Türkiye’nin finali 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda İstanbul’da yapılacak” dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri