Best FM Capacity’de canlı yayında

05 Ekim 2015 Pazartesi

Bakırköy’ün gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity AVM, hız kesmeden etkinliklerine devam ediyor. Ekim ayında Best FM canlı yayını ile tüm ziyaretçilerini sürpriz konuklar ile buluşturarak keyifli saatler geçirmeye hazırlıyor

best-fm-capacityde-canli-yayinda

Türkiye’nin en iyi radyolarından Best FM’in ünlü programcısı Yasemin Şefik, en ilginç konu ve  konuklarıyla Ekim ayı boyunca her Pazartesi saat 14.00 – 16.00 arası Capacity AVM’de olacak.

5 Ekim Pazartesi günü milyonların sevgilisi Sinan Akçıl’ın konuk olacağı programa canlı yayına katılarak ortak olunabilecek.

Astroloji hakkındaki tüm sorular, 2015 analizi ve 2016’da neler olacağının yanıtları da Capacity AVM’de olacak. 12 Ekim Pazartesi günü Astrolog Filiz Özkol Best FM konuğu olacak ve sorulara yanıtlar verecek.

19 Ekim Pazartesi Mert Ali İçelli ve 26 Ekim Pazartesi günü Doğukan Manço’yu Capacity AVM  ziyaretçileri ile buluşturacak Yasemin Şefik, Hipnoz programında Best FM canlı yayını ile dinleyicilerle buluşacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri