Beşiktaş’a “Kim” geldi

17 Kasım 2015 Salı

Süpermar’ın Beşiktaş şubesini alan Kim Marketler Zinciri, geçtiğimiz gün 86’ncı şubesini çok renkli bir açılışla gerçekleştirdi

besiktasa-kim-geldi

Kim Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Bаşkаnı Erol Ersan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa, Beşiktaş Zabıta Müdürü Adem Molla, şirket yöneticileri, çalışanları, bir çok basın mensubu ve çok sayıda davetli katıldı.


Özel Trio Müzik Grubunun eşlik ettiği canlı performans ile başlayan açılışta, gelen misafirlere hosteslerin kokteyl masalarında çikolata ve kahve ikramının yanında, pop corn ve pamuk şekeri ikramları da yapıldı.  Uçan balonların da renk kattığı açılışa, Beşiktaş halkının ilgisi yoğun oldu. Kalabalığın saatlerce sürdüğü açılışta özellikle Trio Müzik Grubu bölge halkının büyük beğenisini topladı.

 

Basın mensuplarına röportaj veren, Erol Ersan,  “Kim Grup ailesi olarak 86’ncı şubemizi Beşiktaş bölgesinde açmanın mutluluğunu yaşıyoruz, bizler çok şubeli olmanın aksine, kaliteli hizmet anlayışını benimsiyor Beşiktaş şubemizin bize ve müşterilerimize hayırlı olmasını diliyoruz.” diye konuştu. Beşiktaş sakinlerine 15 gün özel broşür hazırlayan perakende zinciri kaliteli ve indirimli fiyatlarıyla da ilk günden bölge halkının kalbini kazandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri