"Berrak" yenilenen ambalajıyla raflara çıktı

Türkiye’nin hijyenik temizlik kâğıdı sektöründe ihracat devi Lila Group’un ekonomik markası Berrak, yenilenen yeni ambalajı ile artık “Ultra Berrak” olarak raflardaki yerini aldı. Çift katlı Ultra Berrak tuvalet kâğıdı ve kağıt havlu ürünleri artık daha yumuşak, daha dayanıklı ve daha kalın

"Berrak" yenilenen ambalajıyla raflara çıktı

Ürün kalitesiyle kullanıcılarının beğenisini kazanacak olan Ultra Berrak, Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havluları, yeni ambalaj tasarımlarıyla da raflarda dikkat çekiyor.

 

Temizliğin ve saflığın simgesi haline gelmiş beyaz rengi iki katlı ve sıkı sarımlı dokusuyla Ultra Berrak tuvalet kağıdı 12’li, 16’lı, 24’lü ve 32’li paketleri ile kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre farklı paket boyu alternatifleri sunuyor.

 

Değişen ambalajıyla daha renkli bir kimliğe bürünerek yüzde 50 daha dayanıklı hale gelen Ultra Berrak Kağıt havlu ise iki katlı, emici yapısıyla mutfaktaki en büyük yardımcınız olmaya aday. Islak yüzeyleri pratik bir şekilde temizleyen Berrak Kâğıt Havlu, 12'li, 6'lı ve 2'li ambalajlarında beyazlığı ve kalitesiyle farklılaşıyor.

 

Peçete ve mendil kategorilerinde de ürünlere sahip olan Berrak Ultra geniş ürün gamı ile ihtiyaç duyulan her alana çözüm üretiyor.