Bereket Döner'den babalara hediye çeki!

13 Haziran 2018 Çarşamba

Türk dönerinin dünyadaki sözcüsü Bereket Döner, tüm babaları ödüllü yarışmaya çağırıyor. Bereket Döner, birincisine 5 bin TL ödül verilecek olan "Babalar Mutfakta" yarışmasında dereceye giren diğer babaları da diğer şubelerinde aileleriyle birlikte ağırlayacak

bereket-donerden-babalara-hediye-ceki

9 Haziran 2018'de başlayan yarışma 30 Haziran Cumartesi  günü saat 23.59’a  kadar devam edecek. 30 Haziran’a kadar devam edecek yarışma süresince mutfakta maharetlerini gösterecek yarışmacı babalar Bereket Döner'le hazırlayacakları lezzetleri #babalarmutfakta #bereketdoner hashtagleri ile paylaşarak yarışmada yerini alabilecekler.

 

Babalar yarışmaya nasıl katılacak?

Babalar Mutfakta yarışmasına katılmak ise oldukça kolay. Yarışmaya katılmak isteyenlerin, marketten alacakları Bereket Döner ürünleri ile lezzetler oluşturup, 1 dakikalık video veya aşamaları gösteren 5 adet fotoğraf çekmeleri, @bereketdoner instagram hesabını takip ederek #bereketdoner ve #babalarmutfakta etiketleri ile instagram hesaplarında paylaşmış olmaları gerekmektedir. 

 

5 bin TL hediye çeki

Babalar Günü öncesi başlayan yarışmaya tüm babaların katılabileceğini belirten Bereket Döner Global Marka Danışmanı Buket Yılmazer şu bilgileri verdi: ”Mübarek Ramazan’ın son haftasına girerken Ramazan Bayramı ve Babalar Günü coşkusunun kesişmesi önemli bir tesadüf oldu. Evimizin direği dediğimiz babalarımızın, mutfaklarda da oldukça maharetli olabileceğini biliyoruz. Babalar Mutfakta yarışmasında çıkış amacımız ailelerin birlikte keyifli zaman geçirmelerini sağlayarak mutluluklarına ortak olmak, onların gülümseyen yüzlerini de bu vesile ile paylaşmaktı aslında. Evlerdeki bu mutluluğa katkı olarak da, vereceğimiz ödüller ile katılım motivasyonunu da yükselttik.” 2018 yaz aylarına yeniliklerle girmeyi hedeflediklerini belirten Buket Yılmazer: “Yeni dönem için hız kesmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bereket Döner olarak, özellikle gençlere yönelik bir dolu sürpriz içeren yeni kampanya ve yarışmalarla yaz aylarında da iletişime ara vermeden yolumuza devam ediyor olacağız.” dedi.

 

Babalar Mutfakta yarışmasının katılım şartları ve detaylı bilgileri, https://www.bereketdoner.com.tr/babalar-mutfakta adresinden bulabilirsiniz. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri