Perakende PageSkin

Benri’nin temizlik ve hijyen ürünleri satışa sunuldu

Benri’nin temizlik ve hijyen ürünleri satışa sunuldu

Gratis’in sevilen markaları arasında yer alan Benri, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli temizlik ve hijyen ürünlerini tüketicilerin beğenisine sundu.

Türkiye’nin en yaygın kişisel bakım marketi olarak uzmanlığı ve fark yaratan servis anlayışıyla hizmet veren Gratis, özel markaları arasında yer alan Benri’nin temizlik ve hijyen ürünlerini tüketicilerin beğenisine sundu. Gratislerde satışa sunduğu her ürünü ile kullanıcılarının beğenisini toplayan Benri, hijyenin büyük önem taşıdığı günümüzde ürün gamına eklediği temizlik ve hijyen ürünleri ile bulaşıktan çamaşıra, yüzey temizleyicisinden cam ve banyo temizleyicilerine kadar ev temizliği için gerekli tüm ürünleri üstün kalite ve uygun fiyatlar ile tüketicilerle buluşturdu.

Yalnızca Gratis mağazalarında ve Gratis.com’da satışa sunulan Benri ürünleri arasında; bulaşık deterjanı, sıvı Arap sabunu, çamaşır suyu, limon tuzu, sünger, temizlik bezi, buzdolabı poşeti, klozet, banyo, mutfak, cam, ahşap, parke ve benzeri tüm yüzeyler için 21 farklı ürün yer alıyor. Ev temizliğinde maksimum hijyen sağlayacak olan Benri ürünleri, 3,50 TL’den başlayan fiyatlarla raflardaki yerini aldı.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin