Bengü çocuk hayranlarının akınına uğradı

16 Aralık 2013 Pazartesi

Ece Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen Pendik Neomarin Alışveriş Merkezi genç popçu Bengü’yü ağırladı. Pop müziğinin Prensesi BENGÜ, şarkılarıyla dinleyenleri mest etti

bengu-cocuk-hayranlarinin-akinina-ugradi

Konser için bulunduğu Diyarbakır‘dan Hava mualefeti nedeniyle 2 gün boyunca İstanbul’a gelemeyeceğini öğrenince büyük panik yaşayan sanatçı, Pendik Neomarin’de sahneye çıktığı ilk dakikalarda başına gelenleri seyircilerle paylaştı. “Diyarbakır harika bir şehir ama bugün burada sizlerle birlikte olamama ihtimali beni çok korkmuştu. Yollar kapalıydı, uçaklar kalkmıyordu, çok uzun süre bekledik ama şükürler olsun işte buluştuk” dedi. 

Banu Noyan organizasyonu ile hayranlarıyla buluşan sanatçı sevilen şarkılarının ardından özelikle çocuk hayranlarına  daha fazla vakit ayırdı. Onlarla teker teker sohbet edip hatıra fotoğraf çektirerek imza dağıttı.

Bengü ayrıca, “Hepiniz benim için çok değerlisiniz, ama özelikle minik hayranlarımı görünce daha fazla heyecanlanıyorum.  Bunu özelikle belirtmek istedim” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri