Beğendik 37 oldu

22 Ekim 2012 Pazartesi

2012 yılındaki yatırımlarına devam eden Beğendik, 37’nci şubesini Eryaman Göldekent’te “Yaşam” konseptliyle açtı

begendik-37-oldu

Beğendik, 37’nci mağazasını Ankara Eryaman’da açtı. “Yaşam” konseptinde hizmet verecek şube, Beğendik’in Ankara’daki 13’üncü mağazası olacak. Ziyaretçilerine ferah bir ortamda hizmet vermeyi amaçlayan mağazada temel tüketim ihtiyaçlarına ait reyonların yanı sıra iç giyim ve züccaciye gibi reyonlar; Beğendik Restoran ve unlu mamullerin satışının gerçekleşeceği Beğendik Fırın da bulunuyor.

Türkiye’de ilk defa uygulanan sistem Göldekent’te
Beğendik’in geçen aylarda hayata geçirdiği “Sıralı Kasa Sistemi”, Göldekent’te de uygulanacak. Kasada beklenen zamanın minimuma indirilmesi ve işlemlerin en hızlı şekilde gerçekleştirilmesinin amaçlandığı sistemde, tek bir hatta bekleyen müşteriler boş olan kasa tarafından hemen alınacak ve işlemi gerçekleştirilecek. Bu şekilde zamandan ciddi ölçüde tasarruf edilmesi planlanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri