Beaulis markası, yeni ürünleri ile çeşitliliğini arttırmaya devam ediyor

Gratis’in “Biz böyle güzeliz” sloganı ile kullanıcılarının beğenisini kazanan Beaulis markası, yeni ürünleri ile çeşitliliğini arttırmaya devam ediyor. Beaulis’in yeni ürünleri arasında Raise It Kaş Kiti, Gloss It Dudak Patlatıcısı ve Drag It Inkpen Keçe Uçlu Eyeliner bulunuyor.

Beaulis markası, yeni ürünleri ile çeşitliliğini arttırmaya devam ediyor

Dinamik ve stil sahibi marka kimliği ile yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunan Gratis’in renkli makyaj markası Beaulis, yeni ürünleri ile yeni neslin makyaj trendlerine yön vermeye ve makyaj çantalarındaki yerini genişletmeye devam ediyor. Beaulis’in yeni satışa sunulan ürünleri arasında Raise It Kaş Kiti, Gloss It Dudak Patlatıcısı ve Drag It Inkpen Keçe Uçlu Eyeliner bulunuyor.

Raise It Kaş Kiti 

Beaulis’in 2 farklı renk seçeneği bulunan Raise It Kaş Kiti,  toz yapısı ile kaşların kolay şekillenmesini ve doğal görünmesini sağlıyor. Doğal renk seçenekleri ile dikkat çeken Beaulis Raise It Kaş Kiti 32 TL’den satışa sunuluyor.

Gloss It Dudak Patlatıcısı

Meyve özleri ile zenginleştirilen özel formülü sayesinde tek sürüşte dudaklarda pürüzsüz, parlak ve ıslak görünüm sağlayan Beaulis Gloss It Dudak Parlatıcısı, uygulama kolaylığı sağlayan ambalajı ile 26,5 TL’den satışa sunuluyor.

Drag It Inkpen Keçe Uçlu Eyeliner

Kirpik çizgisi boyunca mat ve istenilen kalınlıkta çizgiler oluşturulmasına yardımcı olan Drag It Keçe Uçlu Eyeliner, yüksek renk veriminin yanı sıra suya dayanıklı ve çabuk kuruyan yapısı sayesinde tüm gün kalıcılık sağlıyor. Beaulis Drag It Eyeliner 34,5 TL’den satışa sunuluyor.