Beaulis‘den yılbaşına özel koleksiyon

Gratis’in makyajda trend renk ve ürünleri takip etmek isteyenler için yarattığı Beaulis markası, yılbaşına özel sunduğu makyaj serisi ile yeni yıl ışıltısını makyaj çantalarına taşıyor.

Beaulis‘den yılbaşına özel koleksiyon

“Biz böyle güzeliz” sloganı ile satışa sunulduğu günden bu yana her yaş grubuna uygun yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleriyle dikkat çeken Beaulis’in yılbaşına özel makyaj koleksiyonunda allık, aydınlatıcı ve 2 farklı makyaj seti yer alıyor. Beaulis’in yılbaşı serisinde yer alan MysticHues Allık, kolay kullanım sağlayan pigmentasyonu ve uzun süren kalıcılığı sayesinde gündüzden geceye kusursuz bir makyaj tamamlayıcı oluyor. Beaulis FestiveLights Aydınlatıcı, ışıltılı renk tonuile yüzde vurgulamak istenen noktaların daha belirgin görünmesini sağlıyor. Beaulis’in yılbaşına özel sunduğu Nighfallve Magic Red Makyaj Setleri ise her zevke hitap eden ve birbiri ile uyumlu renk tonlarını bir arada sunarken göz makyajını ışıltılı ve dikkat çekici bir hale getiriyor.

 

Beaulis’in yılbaşı özel koleksiyonunda yer alan MysticHues Allık30 TL, FestiveLights Aydınlatıcı 30 TL, Nighfall ve Magic Red Makyaj Setleri ise35 TL’lik satış fiyatı ile yalnızca Gratis mağazalarında ve Gratis.com’da bulunuyor.