Perakende PageSkin

Bayramın tadı Akasya Acıbadem’de çıkacak

İstanbul’un yeni nesil yaşam merkezi Akasya Acıbadem, Kurban Bayramı süresince birbirinden keyifli etkinliklerle hem büyüklere hem çocuklara bayram coşkusunu yaşatmaya devam edecek

Bayramın tadı Akasya Acıbadem’de çıkacak

Birçok uluslararası markanın tek adresi olan Akasya Acıbadem, bayram süresince farklı etkinlikler adından söz ettirmeye devam edecek. Bayramın ikinci günü; IKSV danışmanlığında gerçekleştirilen mini konserlerde, caz müziğine yeni bir soluk getiren Ülkü Aybala Sunat, 15.30, 16.30, 18.00 ve 19.00’da küçük dinletiler sunacak.

Bayramın üçüncü günü olan 26 Eylül cumartesi günü ise yine IKSV danışmanlığında gerçekleştirilen, Ergüven Başaran’ın kurduğu Swing Unlimited, TRT Caz Orkestrası’nın usta sanatçılarıyla birlikte caz ve swing klasiklerini seslendirecekler. Saat 15.30, 16.30, 18.00 ve 19.00’deki dinletilerle Akasya Acıbadem misafirleri keyifli dakikalar geçirecek.


Çocuklar için müzikal tiyatro
Bayramın son günü 27 Aralık’ta da  6-11 yaş arasındaki çocuklar için Nedim Saban’ın yazıp yönettiği “Bal Arıları ve Hınzır Ayı” adlı müzikli çocuk tiyatrosu  Akasya Acıbadem Park’ta sahnelenecek. Saat 14.00 ve saat 16.00 olmak üzere iki seans olarak Anavarza Çocuk Tiyatrosu tarafından sahneye konacak oyun, balın faydalarını bir arının gözünden anlatacak.


Çocuk cumhuriyeti Akasya’da
Akasya Acıbadem içinde 10 bin metrekarelik alana kurulu bulunan dünyanın 1. Numaralı çocuk cumhuriyeti KidZania da bayram süresince açık olacak. Pilotluktan gazeteciliğe, gizli ajanlıktan itfaiyeciliğe, modacılıktan diş hekimliğine kadar pek çok mesleği deneyimleme imkânı bulan çocuklar, çikolata fabrikasında kendi elleriyle hazırladıkları birbirinden lezzetli bayram çikolataları da yapacak.


Gap vitrinlerinde minikler yer alacak
Gap Kids Casting Call 2015 çekimleri bayramda da KidZania Go alanındaki Gap standında devam edecek. 26- 27 Eylül günlerinde saat 13.00 – 17.00 saatleri arasında Akasya Acıbadem -1. katta bulunan KidZania GO’da yapılacak çekimlere katılan çocuklar, fotoğraflarının Gap vitrinlerinde ve Vogue Kids sayfalarında yayınlama fırsatı yakalayacak. Çekimler bayramdan sonra 1-2 Ekim günlerinde de devam edecek.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin