“Bayim Olur musun?” başlıyor

11 Eylül 2012 Salı

10’uncu Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, markalarla binlerce yatırımcıyı 13 Eylül’de İstanbul’da buluşturuyor. Medyafors organizasyonu ve UFRAD işbirliğiyle düzenlenen, Perakende.org’un da internet medya sponsorları arasında yer aldığı fuar, bu yıl çok önemli organizasyonlara ev sahipliği yapıyor

bayim-olur-musun-basliyor

Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu 12 bin metrekare kapalı alanda, CNR Fuar Merkezi’nde 2 salonda yapılacak olan fuarın bu yıl 300’e yakın markayı aynı çatı altında toplayacağını, 13 Eylül Perşembe günü kapılarını açacak ve adeta bir markalar maratonuna dönüşecek olan fuara 20 bine yakın ziyaretçinin beklendiğini belirtti.

Fuarla eş zamanlı olarak, UFRAD Franchise Derneği’nin çalışmalarıyla, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın Himayelerinde 12-15 Eylül günleri arasında düzenlenecek 36’ncı WFC Dünya Franchise Konseyi Toplantısı, 50 ülkenin Franchise Derneği Başkanlarını İstanbul’da buluşturuyor.

Fuar bu yıl aynı zamanda Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) gelecek ziyaretçi heyete de ev sahipliği yapıyor. DEİK’e bağlı, Türk Diasporası’nın güçlendirilmesi amacıyla faaliyetler yürüten Dünya Türk İş Konseyi (DTİK) üyesi olan yurtdışında yerleşik Türk iş adamlarından oluşan 100’e yakın kişiden oluşan heyet fuarı ziyaret edecek. Bu ziyaretle birlikte Türk markaları, yurt dışına açılmaya yönelik işbirlikleri kurma fırsatı yakalayacak.

Gıda, emlak, takı-aksesuar, cafe, restoran, tekstil, kozmetik, kuru temizleme, araç temizlik, teknoloji marketleri, bebek ürünleri, hizmet gibi sektörlerden markaların yer alacağı, 10’uncu Bayim olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, Türkiye’nin uluslararası platformda tanıtılmasına katkı sağlarken, fuarda yeni marka ve zincirlerin lisans anlaşmaları yapmasına, yeni markaların Türkiye pazarına girmesine ve Türk zincirlerinin yurt dışına açılmasına önayak oluyor.

Perakende.org, 10’uncu Bayim olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nın internet medya sponsorları arasında yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri