“Bayim Olur musun?” başladı

13 Eylül 2012 Perşembe

10’uncu Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, bugün İstanbul Yeşilköy’deki CNR Fuar Merkezi’nde başladı. 16 Eylül Pazar gününe kadar sürecek olan fuarda Perakende.org internet haber portalı, Mağaza ve Market dergileri de 7'nci hall'deki standında ziyaretçilerle buluşuyor

bayim-olur-musun-basladi

12 bin metrekare kapalı alanda, CNR Fuar Merkezi’nde 2 salonda (6 ve 7’nci hall) yapılan 10’uncu Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nın bu yıl 300’e yakın markayı aynı çatı altında topluyor. Bugün (13 Eylül) kapılarını açan fuara 20 bine yakın ziyaretçi bekleniyor.

Gıda, emlak, takı-aksesuar, cafe, restoran, tekstil, kozmetik, kuru temizleme, araç temizlik, teknoloji marketleri, bebek ürünleri, hizmet gibi sektörlerden markaların yer alacağı, 10’uncu Bayim olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, Türkiye’nin uluslararası platformda tanıtılmasına katkı sağlarken, fuarda yeni marka ve zincirlerin lisans anlaşmaları yapmasına, yeni markaların Türkiye pazarına girmesine ve Türk zincirlerinin yurt dışına açılmasına önayak oluyor.

Fuarın sponsorları arasında yer alan, Perakende.org internet haber portalı, Mağaza ve Market dergileriyle fuara katılan Perakende Bilgi Evi’nin (PEBEV) standı, 7’nci hall E 116’da bulunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri