Bauhaus online alışveriş sitesini güncelledi

Konusunda Avrupa’nın en büyüğü olan Bauhaus yenilenen www.bauhaus.com.tr online mağazasıyla Türkiye genelinde hizmet veriyor. www.bauhaus.com.tr son derece pratik çalışan bir internet mağazası olarak tüketiciye keyifli ve rahat alışveriş imkanı sunuyor. Online alışverişin tüm rahatlığını yaşatan www.bauhaus.com.tr online mağazası binlerce ürün çeşidiyle Türkiye genelinde büyük beğeni de topluyor

Bauhaus online alışveriş sitesini güncelledi

Türkiye’de “kendin – yap” kavramını yerleştiren ve ülkemizdeki ilk şubesini 1996 yılında hizmete açan Bauhaus uluslararası konsepti doğrultusunda çok geniş satış alanlarındaki hizmetlerine devam ederken Türkiye genelinde hizmet veren online alışveriş sitesini yeniledi.


Sektöründe Avrupa’nın öncü kuruluşu olan Bauhaus’un sağladığı alışveriş kolaylığı ve sunduğu imkânlar tercih edilme nedenlerinin başında geliyor. Avrupa’nın 19 ülkesindeki Bauhaus’lardan ürün ve bilgi paylaşımı sayesinde sektördeki tüm yenilikler aynı anda Türkiye’de de hizmete sunuluyor. Keyifli alışveriş imkânı; Kurumsal Müşteri Servisi (toplu alımlarda fiyat avantajı);en uygun fiyat garantisi; rakipsiz120 bin ürün çeşidi arasından seçim yapma imkânı; en iyi ürünler, en uygun fiyatlar; BAUHAUS markalı binlerce kaliteli ürün; elektrikli ve motorlu el aletlerinde 5 yıl ürün garantisi; yeşil yapraklı çiçeksiz bitkilerde 12 ay ürün garantisi; maliyet fiyatına adrese teslimat Bauhaus’un tüketiciye sunduğu önemli ayrıcalıklar arasında yer almakta.