Batman 80 yaşına İstanbul'da giriyor

22 Ekim 2019 Salı

Capitol, Back to School döneminde 5 Eylül – 27 Ekim tarihleri arasında karanlık efsane BATMAN 80. Yılına Özel Capitol Gotham City Sergi Dekoru ile herkesi, Gotham City Action Park Macera Alanı ve Batman Gadget Atölyeleri ile tüm minik hayranlarını büyüleyici bir deneyime davet ediyor.

batman-80-yasina-istanbulda-giriyor

Karanlık Efsane, bir çizgi roman karakteri olarak hayat bulmasının ardından; sayısız film, animasyon, video oyunu ve tüketici ürünleri ile popüler kültürün vazgeçilmez ikonlarından biri haline gelendi. Kararlılığın, cesaretin ve adaletin sembolü, BATMAN 80 .Yılını Kutluyor, Capitol Gotham City’e Dönüşüyor.

 

Capitol,  Gotham City 80. Yıl Özel Sergi alanında  Batman Efsane serilerindeki orjinal kostümler, aksesuarlar  ve pek çok orjinal lisanslı ürünü sergileyecek.

 

Capitol de bu global heyecanın bir parçası olarak, Türkiye de, Eylül ayında 7’den 70’e ürün koleksiyonları, etkinlikler, dijital aktivasyonlar ve 21 Eylül Batman Günü sürprizleri ile Batman’in 80. yıl dönümünü kutluyor.

 

Kısa bir süre önce açıklanan 2020 teması ile herkesin içindeki süper kahramanı ortaya çıkarması için çağrı yapan ve 2021'de yeni sinema filminin vizyona girmesi beklenen süper kahraman için söylenecek tek söz var: Çok Yaşa Batman!

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri