Basketbolun yeni yıldızları Forum Kapadokya’da göz doldurdu

Gençler arasında sporu yaygınlaştırmak, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve sporun sunduğu büyülü dünyanın kapılarını daha çok gence açmak hedefiyle, Darüşşafaka Doğuş Basketbol’un sosyal sorumluluk platformu “Oyunda Kal”ın Nevşehir finali, ünlü basketbolcu Levent Topsakal’ın katılımıyla Forum Kapadokya’da gerçekleşti

Basketbolun yeni yıldızları Forum Kapadokya’da göz doldurdu

8-11 Mayıs günleri arasında Forum Kapadokya’da gerçekleştirilen ve pek çok sportif aktiviteye sahne olan “Oyunda Kal” etkinliğinin finali, projenin sözcüsü ve Darüşşafaka Doğuş ünlü basketbolcu Levent Topsakal’ın katılımıyla renklendi.

Etkinlik boyunca Levent Topsakal ve Darüşşafaka Doğuş Basketbol takımı antrenörlerinden taktikler alan genç sporcular 11 Mayıs’taki finalde tüm hünerlerini göstererek göz doldurdu.

Gençler arasında sporu yaygınlaştırmak ve onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla hayata geçirilen “Oyunda Kal” projesinin finalinde, 11-15 yaş arası gençlere yönelik basketbol antrenmanı yapıldı.

Etkinlik finalinde deneyimli basketbolculardan taktikler alarak, oyunun keyfini doyasıya yaşayan genç yetenekler unutulmaz bir gün yaşadı. Renkli sahnelerin yaşandığı Forum Kapadokya’daki finalde sahaya çıkıp kendini gösteren genç yetenekler, Temmuz ayında düzenlenecek Darüşşafaka Doğuş Basketbol kampına davet edilecek.

Genç yetenekler “Oyunda Kal”acak
“Oyunda Kal” Kapadokya’dan sonra Haziran sonuna kadar Türkiye çapında 7 Forum Alışveriş Merkezi’nde daha gerçekleştirilerek genç yetenekleri buluşturmaya devam edecek.