Başdaş büyüyor

2012 yılında yüzde 80 büyüme gerçekleştiren İzmirli Başdaş, geçtiğimiz günlerde 8’inci şubesini hizmete açtı. Kısa süre içerisinde bir şube daha açmaya hazırlanan Başdaş, yatırımlarını önümüzdeki yıl da sürdürecek

Başdaş büyüyor

Başdaş Market, 8’inci şubesini geçtiğimiz günlerde Gaziemir Türkan Saylan Caddesi’nde açtı. Açılışa Gaziemir Kaymakamı, Balçova Kaymakamı, Gaziemir Belediye Başkanı, Ege PERDER üyeleri, tedarikçi firmalar ve Gaziemir halkının oluşturduğu coşkulu bir kalabalık eşlik etti. Başdaş Market Yönetim Kurulu adına konuşan Masum Başdaş, amaçlarının Türkiye'de yerli sermayeyi güçlendirmek ve istihdamı artırmak olduğunu belirtti.

Başdaş Market Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Feyzi Başdaş ise “Yabancı sermayenin tüm sektörlerde ağırlını gösterdiği günümüzde biz 2012 yılında yüzde 80 büyüme gerçekleştirdik. Yatırımlarının hız kesmeden 2013 yılında da sürecek. Müşterilerimizden aldığımız destek sayesinde bugün Gaziemir-2 mağazamızı 220 metrekarelik alanda 2 kasa ve 10 çalışanla faaliyete geçiriyoruz. Çok yakında Karşıyaka şubemizde de hizmet vermeye başlayacağız” dedi.