Barilla'ya yeni Satış Müdürü

22 Haziran 2012 Cuma

Türkiye'nin önemli makarna markalarından Barilla'nın Türkiye Satış Müdürlüğü görevine Murat Bilir getirildi

barillaya-yeni-satis-muduru

1993 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun olan Bilir, 2006 yılında Marmara Üniversitesi'nde Yönetim ve Organizasyon yüksek lisansını tamamladı. Kariyerine aynı yıl Düzey Pazarlama'da Bölge Satış Şefi olarak olarak başlayan Bilir, 1998 yılında Johnson Wax'ta Zincir Mağazalar Satış Müdürü olarak görev aldı.

Barilla Türkiye'deki kariyerine 2000 yılında Zincir Mağazalar Satış Müdürü olarak başlayan Murat Bilir, 2002 - 2008 yılları arasında Barilla'nın farklı bölgelerinden sorumlu olarak Geleneksel Kanal Satış Müdürü, 2008 - 2010 yılları arasında ise Ev Dışı Tüketim ve Bölgesel Zincir Mağazalar Satış Müdürü olarak çalıştı.

2010 yılından bu yana, Barilla'nın Geleneksel Kanal Türkiye Satış Müdürlüğü'nü yürüten Bilir, Haziran ayından itibaren Barilla'da Türkiye Satış Müdürü olarak görevini sürdürüyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri