Banat Acrobat Jr. ödüle doymuyor

12 Eylül 2014 Cuma

Bardak, kum saati ve macun içeren özel bir setle raflara çıkarak dikkatleri çeken Acrobat Junior Diş Fırçasına “Ambalaj Ay Yıldızları 2014” ödülü

banat-acrobat-jr-odule-doymuyor

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen “Ambalaj Ay Yıldızları” yarışmasının ödülleri, gerçekleşen törende sahiplerini buldu.

Bardak, kum saati ve macun içeren özel bir setle raflara çıkarak anne ve çocukların gözdesi olmayı başaran Acrobat Junior diş fırçası, özgün tasarımı, farklı sunumu ile dikkat çekti ve ‘Ambalaj Ay Yıldızları 2014’de “Satış Noktası Sergileme, Sunum ve Muhafaza Ürünleri” kategorisinde “Bronz” ödüle layık görüldü.

Yarışmaya başvuru yapan 192 ambalaj arasından, Banat’ın Ağız Bakım kategorisindeki Acrobat Junior çocuk diş fırçası, “Satış Noktası Sergileme, Sunum ve Muhafaza Ürünleri” kategorisinde “Bronz” ödülün sahibi oldu. Acrobat Junior diş fırçasının en büyük özelliği, bardağa takılabilen özel patentli sap tasarımının olması. Bu özel tasarımı ile fırçanın diğer fırçalar ile temas etmesini önlüyor. Böylece, bardaktaki diğer fırçaların birbirine değmesini engelliyor. Çocukların ilgisini çekecek palyaço karakteri ile eşleştirilerek tasarlanan inovatif gövdesiyle çocuklara diş fırçalamayı sevdiren ürün, aynı zamanda German Design Award Nominee 2015 ödülerinin de adayları arasında yer alıyor.

Acrobat Junior, çocukları diş fırçalama alışkanlığına özendirmek amacıyla onlara özel hazırladığı bir set ile satışa cıktı. Sette çocuklar için, Acrobat Junior diş fırçasının yanında, diş fırçasını takabilecekleri bardak, macun ve 2 dakikalık diş fırçalama süresini hesaplayabilecekleri, diş fırçaları ile aynı renkte bir kum saati de bulunuyor. Böylece çocuklarda erken yaşta diş fırçalama alışkanlığının kazandırılması hedefleniyor.

Satışa çıktığı günden beri tasarımı ve sunumu ile dikkatleri üzerine çeken ve 2013 yılında aldığı Red Dot Design Award 2013’de Banyo kategorisinde “Üstün Tasarım Kalitesi” ödüllü Acrobat Junior, Ambalaj Ayyıldızları’ndan aldığı bu ödül ile WPO’nun düzenlediği WorldStar Yarışması, Asya Ambalaj Federasyonu (APF) yarışması Asia Star ve uluslararası yarışmalara da katılma hakkı kazandı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri