Banabi büyümesi hız kesmeden devam ediyor

09 Temmuz 2019 Salı

Yemeksepeti’nin yeni girişimi online market ürünleri siparişi hizmeti Banabi, hız kesmeden yaygınlaşmaya devam ediyor. Banabi Antalya’da da hizmet vermeye başladı. Nisan ayında ilk olarak İstanbul’da hizmet vermeye başlayan Banabi hemen ardından Haziran’da İzmir’de, Temmuz başı itibarıyla da Ankara’da faaliyete geçmişti

banabi-buyumesi-hiz-kesmeden-devam-ediyor

Türkiye’nin ilk ve en büyük online yemek siparişi platformu Yemeksepeti’nin ilk olarak Nisan 2019’da İstanbulluların hizmetine sunduğu yeni girişimi Banabi, yakın zamanda İzmir ve Ankara ile hizmet ağını yaygınlaştırmaya devam etmişti. Banabi’nin İstanbul, İzmir ve Ankara’dan sonraki durağı ise Antalya oldu.

 

Kısa sürede dört ilde faaliyete giren Yemeksepeti Banabi hız kesmeden yılsonuna kadar Bursa, Eskişehir, Trabzon, Konya, Denizli, Kocaeli’nde hizmet vermeyi hedefliyor.

 

2 bine yakın ürün gamıyla hizmet verilecek

Market ürünlerini yaklaşık 10-15 dakika içerisinde kullanıcılarına ulaştıran Banabi hizmeti sayesinde İzmir’deki kullanıcılar; dondurma, dondurulmuş gıdalar, meyve-sebze, anne-bebek ürünleri, ev temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri gibi birçok kategoride 2.000’e yakın market ürününü online sipariş etme fırsatına sahip oluyorlar.

 

Banabi ile uygun fiyat avantajı

İstanbul, İzmir, Ankara ve şimdi de Antalya’da uygun fiyat avantajı ile alışveriş yapma fırsatı sunan Banabi’de kullanıcılar, gerçekleştirecek birçok kampanya ile de hesaplı alışveriş imkânından yararlanabilecek.

 

Banabi’den sektörde bir ilk: Kapıda ödeme fırsatı

Banabi, kullanıcılarına kapıda ödeme fırsatı sunarak online market ürünleri sektöründe bir ilke imza atıyor.

 

Kullanıcılar sadece alışveriş öncesinde değil aynı zamanda kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme fırsatına da sahip olacak.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri