Bahçeli Gıda’nın Eşref Hoca şubesine özel açılış

Çorum’un önde gelen alışveriş merkezlerinden birisi olan Bahçeli Gıda, 6’ncı şubesini Eşref Hoca Caddesi’ne açtı

Bahçeli Gıda’nın Eşref Hoca şubesine özel açılış

Bahçeli Gıda Alışveriş Merkezi, Ata Caddesi, Mehmet Akif Ersoy, Bahabey, Hal ve Karşıyaka şubelerinin ardından hizmete sunduğu Eşref Hoca Caddesi Şubesi ile büyümesini sürdürdü. Bahçeli Gıda Eşref Hoca Şubesi, Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi 30/A adresinde dün gerçekleştirilen açılış töreniyle kapılarını Çorum halkına açtı.

Açılış törenine, Vali Ahmet Kara, Emniyet Müdürü Murat Kolcu, Bahçeli Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Öndemir, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sait Öndemir, Yönetim Kurulu Üyeleri Turgay Dalgıç ve Serhat Öndemir Bahçeli Gıda Mağazası Genel Müdürü Yücel Şen ile davetliler katıldı. Açılış töreninde bir konuşma yapan Vali Ahmet Kara,  market sektörünün önemine değindi. “Yaşamak için yemek yemeliyiz” diyen Kara, bu tür marketler zincirlerinin büyümesinin iller için daha hayırlı olacağını dile getirdi.

Kara, Bahçeli Gıda Eşref Hoca Şubesi’nin bol kazançlar getirmesini temenni etti.  Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesilirken, kurdeleyi Vali Ahmet Kara ve yönetim kurulu üyeleri birlikte kesti. Daha sonra protokol üyeleri mağazayı inceledi.