Baharın dekorasyon ipuçları Tepe Nautilus’ta paylaşılacak

23 Mayıs 2019 Perşembe

Tepe Nautilus, 25 Mayıs’ta ziyaretçilerini Özge Ulusoy ile buluşturacak. “Evde Bahar Günleri” kapsamında 25 Mayıs Cumartesi günü Tepe Nautilus ziyaretçileriyle bir araya gelecek olan Özge Ulusoy, 2019’un en gözde ev dekorasyon trendleri, yeni dönem aksesuarlar ve ev düzenleme yaklaşımları hakkında tüyolarıyla keyifli bir sohbet gerçekleştirecek

baharin-dekorasyon-ipuclari-tepe-nautilusta-paylasilacak

Bu bahar evini yenilemek isteyenler 25 Mayıs’ta Tepe Nautilus Evde Bahar Günleri’nde Özge Ulusoy ile buluşuyor. Editörün seçimleri, indirimler ve yetişkin atölyelerinden yararlanma imkânı sunan Evde Bahar Günleri, Tepe Nautilus ziyaretçilerini bekliyor.

 

Dekorasyon trendleriyle yakından ilgilenen Özge Ulusoy, 2019’un gözde ev trendleri de dekorasyon önerileri ile bahar yenilikleri ve ev düzenleme ipuçlarını Tepe Nautilus ziyaretçileriyle paylaşacak.

 

Tepe Nautilus 2019’un dekorasyon trendlerini Özge Ulusoy’dan dinlemek isteyen tüm ziyaretçilerini ücretsiz etkinliğine davet ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri