Baharda erkekler şık, rahat ve kendinden emin

09 Mart 2017 Perşembe

‘Casual Friday’ ifadesini hayatımıza sokan ikonik pantolon The Clean Khaki, bu baharda da erkeklerin yanında. Dockers®’ın uzmanlığıyla üretilen ince ve streç kumaşları erkeklerin ısınmaya başlayan havalarda çok rahat hissetmesini sağlıyor. Bu pantolonlar ani bir iş görüşmesinden arkadaşlarla geçirilecek eğlenceli bir akşama kadar her ortamda şık ve kendinden emin görünmenin anahtarı oluyor.

baharda-erkekler-sik-rahat-ve-kendinden-emin
Havaların ısınmaya başlamasıyla, erkeklerin ajandaları da hareketleniyor. İş hayatı her zamanki yoğunluğunu korurken, iç çıkışında arkadaşlarla buluşmalar veya aile ziyaretleri gibi planların sayısı artmaya başlıyor. Dockers®’ın ‘Casual Friday’ ifadesini hayatımıza sokan ikonik pantolonu The Clean Khaki, erkeklere formel ortamlara ayak uyduracak kadar şık, eğlenceli anlara uyum sağlayacak kadar rahat bir seçenek sunuyor. 

The Clean Khaki, Extra Slim, Slim ve Slim Tapered şeklinde üç farklı fit ile sunuluyor. Şık bir kombin tercih eden erkekler için Oxford gömleklerle, rahat bir Cuma için kareli pamuklularla, hafta sonunda ise kısa kollu gömlekler veya polo yaka tişörtlerle mükemmel uyum sağlıyor. Dockers®’ın uzmanlığıyla geliştirilen inovatif ince kumaşları ve streç özelliği sayesinde, havaların ısınmasıyla gözü şortlara takılmaya başlayanlar için de, rahatlık açısından ideal bir alternatif sunuyor.

Ani bir iş görüşmesinin ardından çocuklarla veya arkadaşlarla yapılan bir akşamüstü programı, evlilik teklifi gibi en özel anlardan, bayram ya da özel günler gibi kutlamalara kadar Dockers® her an erkeklerin yanında. İlk günden bu güne çok az değişime uğrayarak Dockers®’ın 30 yıl önce attığı köklerini en şık şekilde yansıtan Clean Khaki’ler de, bugün halen, direkt ve yapmacıksız stiliyle kendi özgün karakterini yansıtırken rahat da hissetmek isteyen erkeklerin ilk tercihi olmayı sürdürüyor.+-
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri