Baby&baby satış kadrosu sahaya çıktı

16 Ocak 2014 Perşembe

100’e yakın markanın dağıtıcısı olan Cihan Group, kendi ürünü olan baby&baby bebek bezi için de satış ekibini oluşturdu

babybaby-satis-kadrosu-sahaya-cikti

Adapazarı’nda 100 bin metre kare alan üzerinde kurulan ve 5 fabrikadan oluşacak dev üretim kompleksinde üretilecek markalardan biri olan baby&baby bebek bezinin satışını 70 kişilik donanımlı bir ekip yapacak.

Satış temsilcileri ile pazarlama hedeflerinin paylaşıldığı buluşma Pendik Green Park Otel’de gerçekleştirildi. Kısa bir konuşma yapan Cihan Group CEO’su M. Hanifi Çiftçi, finansman, lojistik ve marka üretmede başarılı bir şirket olduklarını belirterek baby&baby bebek bezinin de başarısından emin olduklarını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde ataması gerçekleşen Cihan Group Satış Koordinatörü Ali Gümüşçekiçci, Satış ekipleriyle 2014 hedeflerini ve vizyonunu paylaştı. Gümüşçekiçci konuşmasında baby&baby bebek bezinin aile bütçesini önemseyen ebeveynlerin tercihi olacağını belirterek “Kaliteli ürünü uygun fiyatla tüketicimize sunacağız. Ürün 10 bini aşkın satış noktasında raflarda kısa süre içinde yerini alacak” diye konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri