Babalara en konforlu hediyeler FLO mağazalarında

Babalara en konforlu hediyeler FLO mağazalarında

Babalar Günü’nde babanızı mutlu etmenin yolu flo.com.tr’den geçiyor! Babanız için FLO’nun yüzlerce modeli arasından ona en uygun ayakkabıyı seçip, şık ve konforlu adımlar hediye edebilirsiniz

Yılın son trendlerini modern ve güçlü dokunuşlarla koleksiyonuna taşıyan FLO’nun zengin model seçenekleri arasında babanıza uygun hediyeyi bulabilir, her adımına konfor katabilirsiniz. Beyaz, siyah, lacivert, haki ve gri gibi renklerin hakim olduğu koleksiyonda klasik modellerin yanı sıra sneaker ve casual ayakkabılar da babaların beğenerek giydiklerinin başında geliyor. Nefes alan örgü yüzey, kalın taban, renkli dikiş ve bağcık detaylarıyla ayakkabılar, bayram şıklığını yansıtıyor.

Tarzına önem gösteren babalar, ayakkabılar kadar kemer ve cüzdan şıklığına da dikkat ediyor. FLO Koleksiyonu’nda geniş yer alan deri kemer ve cüzdanlar, kombinlerin kusursuz tamamlayıcısı oluyor.

 

FLO ile baba oğul uyumu

Çocuklar için babalar birer kahramandır… Babalarını örnek alan minikler, onlar gibi olmak, onlar gibi giyinmek isterler. Oğullarıyla bir örnek olmayı tercih eden babalar, FLO erkek ve çocuk koleksiyonlarında birbiriyle uyumlu ayakkabı modellerini rahatlıkla buluyor. Sneakerden slip-onlara, klasik ayakkabılardan casual modellere kadar birçok ayakkabı baba-oğul uyumunu yakalıyor.