Babalar M1 Konya AVM’de ayak bilardosuyla eğlenecek

11 Haziran 2018 Pazartesi

M1 Konya AVM, Babalar Günü’nde en özel organizasyonlarından birini daha gerçekleştirecek

babalar-m1-konya-avmde-ayak-bilardosuyla-eglenecek

Bilardo ve futbol arasında kurmuş olduğu eğlenceli bağlantı sayesinde küçük-büyük herkes için zevkli bir oyun ortamı olan Ayak Bilardosu etkinliği 16-17-18 Haziran günlerinde M1 Konya AVM’de gerçekleşecek.

 

Banu Noyan Organizasyonuyla yapılacak olan bu ilgi çekici etkinliğin önemli konuğu ise komedyen, oyuncu, taklit ustası Yavuz Seçkin olacak. Moderatör Yavuz Seçkin 17 Haziran 2018 Pazar günü saat:15:00’da M1 Konya AVM’de sevenleri ile buluşacak. Babaların yarışacağı karşılaşmalarda esprilerle, taklitlerle moderatörlük yapacak olan Yavuz Seçkin katılanlara unutulmaz bir babalar günü yaşatacak.

 

M1 Konya AVM Müdürü Tamer Yılmaz: “M1 Konya AVM olarak ünlü simaları hayranları ile buluşturmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin en önemli taklit ustası ve komedyenlerinden olan Yavuz Seçkin’i Babalar Günü’nde ‘Ayak Bilardosu’ etkinliğimizde M1 Konya AVM ‘de ağırlayacağız. Eğlenceli bir gün geçirmek isteyen babaları bu etkinliğimize bekliyor ve tüm babalarımızın Babalar Günü’nü kutluyoruz.” dedi.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri