Babalar Günü Agora’da hediyelerle kutlanacak

07 Haziran 2013 Cuma

Babalar Günü sebebiyle Ege Orman Vakfı yararına düzenlenen organizasyonun bu yıl 11’incisi gerçekleşecek. 10- 14 Haziran günleri arasında yapılacak turnuvada hediyeler dağıtılacak

babalar-gunu-agorada-hediyelerle-kutlanacak

Her yıl büyük ilgi ile takip edilen ve de beklenen eğlenceli turnuva 10-14 Haziran günlerinde gerçekleşecek. Geçtiğimiz senelerde 10 bin fidanlık “Agora Ormanı” oluşturulmuştu, turnuvanın bu seneki katılım geliri yine Ege Orman Vakfı’na bağışlanarak Agora Ormanı’nın büyütülmesi planlanıyor.

Katılım ücretinin 15 TL olduğu organizasyonda başvurular 3 - 13 Haziran günleri arasında alınacak. 10- 14 Haziran günleri arasında yapılacak turnuvada kayıtlar son güne kadar devam ediyor. 16.00 ve 19.00 saatlerinde olmak üzere iki seanstan oluşan turnuvada günün birincilerini 14 Haziran’da finalde kıyasıya mücadele bekliyor.

Hediyeler tavlaseverleri bekliyor
Her sene tavlaseverleri tatlı bir rekabetle buluşturan Agora Babalar Günü Tavla Turnuvası yine güzel hediyeler ile sonuçlanacak. İlk 3’e giren başarılı tavlacılara derece kupaları haricinde Agora Teknosa mağazasının sponsorluğunda; finale kalan tüm katılımcılara da Agora mağazalarından birbirinden güzel hediyeler verilecek.

Turnuva ödülleri şöyle: 1’inciye Samsung 40ES6340 FHD 3D DVB-S LED LCD TV +2 gözlük ve Bisse’den 700 TL’lik hediye çeki. 2’nciye Samsung I9500 Galaxy S4 16 GB siyah akıllı telefon ve Bisse’den 500 TL’lik hediye çeki. 3’üncüye Samsung P3110 Galaxy Tab 2 7.0 titanium silver tablet PC ve Bisse’den 250 TL’lik hediye çeki. 4’üncüye Samsung S22B350H 21,5 LED siyah monitor ve tüm finalistlere Agora mağazalarından hediye çekleri.

Hediyeler yeni sahiplerini bekliyor
Geleneksel hale gelen turnuvalarda yeni yeteneklere şans verilecek. Daha önceki turnuvalarda ilk üçe girmiş olan katılımcılar yeni yeteneklere de şans tanınması adına bu seneki turnuvaya katılamayacak.

10 yıldır devam eden bu anlamlı organizasyona katılanlara teşekkür eden Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Noyan, geleceğimiz için geniş yeşil alanlara ihtiyacımız olduğunu dikkat çekerek tüm tavla severleri bu anlamlı turnuvaya davet etti. Katılımcılar Ege Orman Vakfı makbuzu karşılığı yapacakları bağış ile “Agora Ormanı”ndaki fidan sayısına katkıda bulunma şansını yakalayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri