Babalar Dart Turnuvası'nda yarıştı

20 Haziran 2012 Çarşamba

Park Bornova Outlet Center'da Babalar Günü dolayısıyla düzenlenen Dart Turnuvası etkinliği coşku içinde gerçekleşti

babalar-dart-turnuvasinda-yaristi

Katılım şartının baba olmak şeklinde belirlendiği turnuvaya Park Bornova Outlet Center ziyaretçileri büyük ilgi gösterdi. Dart Turnuvası'na katılan babalar turnuvada üçer atış hakkı ile en yüksek puanları toplamaya çalıştı.

Turnuva sonunda birinciliği kazanan Durmuş Karatepe, ailece bir hafta Bodrum Club Armonia Evleri'nde tatil hakkı kazanırken, ikinci olan Emre Ergin YKM Outlet'ten takım elbise, üçüncülüğü kazanan Güner Arslan ise Ruba'dan kravat ve gömlek kazandı. Turnuvaya katılan 40 babaya da katılım sertifikası verildi.

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, "Her özel günümüzde olduğu gibi Park Bornova Outlet Center'da Babalar Günü etkinliğimizde ziyaretçilerimizle keyifli bir gün geçirdik. Hem eğlenen hem de hediyelerimizi kazanan ziyaretçilerimiz Park Bornova'da ucuz, hesaplı ve keyifli alışverişin tadını çıkardı" dedi.



Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri