Ayşe Arman ile “Kadınlığın Binbir Türlü Hali” Akbatı’da

28 Şubat 2013 Perşembe

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü o hafta içinde özel etkinliklerle kutlayacak. Gazeteci Ayşe Arman’ın konuk olacağı “Kadınlığın Binbir Türlü Hali” başlıklı söyleşiyle başlayacak etkinlikler arasında deneyimli yoga eğitmeni Şeyma Özcan’ın “İçindeki Dişil Enerjiyi Uyandır” adlı atölyesi de yer alacak

ayse-arman-ile-kadinligin-binbir-turlu-hali-akbatida

“Kadınlığın Binbir Türlü Hali” başlıklı söyleşisi sırasında her zamanki renkli üslubuyla yer alacak deneyimli gazeteci Ayşe Arman Akbatı’da hayranlarıyla buluşacak. Ayşe Arman “Kadınlığın Binbir Türlü Hali”ni gerek kendi yaşamından gerekse gazeteciliği sırasında tanık olduğu insan öykülerinden hareketle anlatırken, dinleyiciler kadınlık hallerine ilişkin sorularını Ayşe Arman’a yöneltme olanağı bulacak. Bu renkli söyleşi,  6 Mart Çarşamba saat 13.30- 15.00 arasında Akbatı AVYM zemin kat havuz önünde yapılacak.

Kadınlık enerjisini Yoga’yla kutlayacak
9 Mart Cumartesi, 12.00-16.30  saatleri arasındaise Yoga eğitmeni Şeyma Özcan “İçindeki Dişil Enerjiyi Uyandır!” başlıklı bir Yoga atölyesi düzenleyecek. Uzak doğu şifa yolları alanında uzun yıllardır araştırma ve uygulamalar yapan Özcan, atölye çalışmasında katılımcıları pek çok farklı teknikle tanıştıracak. Yoga pozu uygulamaları, meditasyon ve nefes çalışmaları, enerji ve farkındalık çalışmaları gibi üç ayrı bölümden oluşan atölye çalışması için yoga deneyimi ya da yaş şartı bulunmuyor.

Davranış Bilimleri Enstitüsü işbirliğiyleher Cuma düzenli olarak gerçekleştirilen söyleşiler kapsamında ise 8 Mart Cuma saat 15.00-16.00 arasında “Günümüzde Kadın Olmak” isimli söyleşide modern yaşamda kadının üstlendiği roller ve yaşama kattıkları tartışılacak.   


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri