AYNES yöneticilerinden İstanbul PERDER'e ziyaret

12 Kasım 2019 Salı

İstanbul PERDER Yönetim Kurulu’nun ‘üretici perakendeci işbirliği’ kapsamında gerçekleştirdiği toplantılarda geçtiğimiz hafta misafiri süt ve süt ürünleri sektörünün önde gelen firmalarından Aynes oldu

aynes-yoneticilerinden-istanbul-perdere-ziyaret

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde bulunan modern tesisleriyle bölgesinin en büyük ihracatçı firmaları arasında yer alan ve aynı zamanda Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu içinde bulunan Aynes’in yetkilileri İstanbul PERDER’e bir ziyaret gerçekleştirdi. Toplantıda bir süre önce yeni bir yapılanma geçiren ve Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından yönetimi ele alınan firmanın yeni döneme dair hedefleri paylaşıldı. TMSF yetkilileri toplantıda yerli üretimin önemli markalarından biri olan Aynes’in fabrika standartları ve kalitedeki üst düzey potansiyeline uygun şekilde tekrar  atağa geçmesi adına yerel perakendecilerle olan işbirliğinin önemine vurgu yaptı.

 

Toplantıda İstanbul PERDER Yönetim Kurulu Üyeleri, Aynes  Yönetim Kurulu Başkanı / TMSF Finansman Daire Başkanı Cemal Karamustafa , Genel Müdür Murat Hocalar, Genel Müdür Yardımcısı Zafer Özdemir, Organize Perakende Kanalı Satış Müdürü Tolga Şahin ile bir araya geldi.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan İstanbul PERDER Başkanı Faruk Güzeldere şunları aktardı:

“Dernek olarak üretici firmalarımızla bir araya gelmeye, sektöre değer yaratmak adına fikir alışverişinde bulunmaya önem veriyoruz. Bu anlamda önemli bir yerli firma olan Aynes’i temsil eden TMSF yetkilileri ile buluşmuş olmanın ve ayrıntılı bilgi sahibi olmanın sektörümüz için de önemli olduğunu düşünüyoruz. Markanın tesis ve kalite standartları olarak eksiği yok fazlası var. Umarım yerli bir üretici firma olarak yeni yapılanma ile güzel işlere imza atacak ve hem iç pazarda hem de dış pazarlarda önemli başarı gösterecektir”.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri