Perakende PageSkin

Axis Kağıthane’de minikler Çocuk Müzikali ile eğlenecek

Axis Kağıthane AVM, okula dönüş yolunda çocukları hem eğlenceli hem de öğretici müzikal oyunlarla karşılıyor. Eylül ayından itibaren Aralık ayının sonuna kadar her cumartesi 15.00 – 15.45 ve 17.00 – 17.45 saatleri arasında ücretsiz sahnelenecek oyunlarla çocuklar, sevgiyi, iyiliği, doğruluğu ve çalışkan olmayı öğrenirken önemli bir farkındalığa da sahip olacak

Axis Kağıthane’de minikler Çocuk Müzikali ile eğlenecek

Cendere yolu üzerindeki merkezi konumuyla Axis Kağıthane AVM, yeni eğitim öğretim hayatına başlayan çocuklar için hem eğitici hem de öğretici birbirinden eğlenceli çocuk müzikallerine ev sahipliği yapıyor. 7 Eylül’de Mavi Şehir adlı oyunla perdelerini açacak alışveriş merkezinde 14 Eylül’de Çalışkan Karıncalar, 21 Eylül’de Sevimli Panda ve 28 Eylül’de Pinokyo oyunları sahnelenecek.

 

Eylül ayı itibarıylaAralık ayının sonuna kadar her cumartesi 15.00– 15.45 ve 17.00 – 17.45 saatleri arasında sergilenecek oyunlarla çocuklar sevgiyi, dürüst olmayı, çalışkanlığı ve başarılı olmayı eğlenerek öğrenecek. Sahnelenen her müzikal çocuklara hayata dair farklı konularda yeni şeyler öğretirken kişisel gelişimlerine de doğrudan katkı sağlayacak. Axis Kağıthane AVM’nin eksi birinci katında gerçekleşecek çocuk müzikalleri ücretsiz gerçekleşecek.

 

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin