Axis İstanbul AVM’den alışverişte kazandıran kampanya

Axis İstanbul AVM, 9 – 12 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak yepyeni bir kampanyaya başlıyor. Aynı gün içinde toplamda 500 TL ve üzeri alışveriş yapan AVM ziyaretçileri kadın, erkek ve çocuk giyimde birçok markayı bünyesinde barındıran Gencallar Mağazası’ndan 50 TL hediye çeki kazanma fırsatı yakalıyor. 12.00 – 20.00 saatleri arasında AVM’nin zemin katındaki kayıt masasında fatura ve fiş ibrazı yapılarak kampanyaya katılım sağlanacak. Hediye çeki ise stoklarla sınırlı olacak

Axis İstanbul AVM’den alışverişte kazandıran kampanya

Vatan Caddesi ile E5’in kesiştiği noktada, Bayrampaşa Metro İstasyonu’nun hemen yanında bulunan Axis İstanbul AVM’de kazandıran kampanya başlıyor. 9 Eylül tarihinde başlayacak ve 12 Eylül’e kadar devam edecek kampanya kapsamında 500 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler 50 TL hediye çeki kazanacak. Hediye çeki sadece AVM içinde bulunan Gencallar mağazasında kullanılabilecek.

 

12.00 – 20.00 saatleri arasında AVM’nin zemin katında bulunan kayıt masasında fatura ve fiş ibrazı ile katılıma hak kazanan Axis İstanbul AVM ziyaretçileri alışverişlerini kazanca çevirecek. Hediye çeki stoklarla sınırlı olacak.