Avva’dan Malatya’ya yeni şube

26 Kasım 2014 Çarşamba

Yönetimi JLL tarafından yapılan MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, erkek giyimin değerli markalarından Avva’yı da Marka karmasına kattı

avvadan-malatyaya-yeni-sube

Geçtiğimiz günlerde 5’inci yılını kutlayan MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ziyaretçileri ile şehre ilk defa yatırım yapan markaları buluşturmaya devam ediyor.

Marka karmasında barındırdığı bir çok markanın şehre ilk defa yatırım yapması ve bölge insanı ile buluşması konusunda ki konumu ile  büyük önemi olan MalatyaPark Alışveriş Ve Yaşam Merkezi, Yataş ve Newjoy mağazalarından sonra Avva’ya da ev sahipliği yapıyor.

MalatyaPark, aralıksız gerçekleştirdiği sosyal ve kültürel aktiviteler yanında marka karmasına kattığı değerli markalar ile de ziyaretçilerin vazgeçilmez buluşma noktası ve “Mutlu Anların Merkezi” olmaya 5’inci yılında da devam etmek istiyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri