Avrupa’nın ilk üzeri açılabilen AVM’si İzmir’de açıldı

Türkiye ve Avrupa’nın üzeri açılabilen ilk alışveriş ve yaşam merkezi Point Bornova İzmir’de açıldı. İzmirlilerin merakla beklediği pek çok markayı kente getiren Point Bornova Alışveriş Merkezi’nin açılış etkinlikleri kapsamında Kenan Doğulu ve Burcu Esmersoy İzmirlilerle buluştu

Avrupa’nın ilk üzeri açılabilen AVM’si İzmir’de açıldı

Kültür-sanat, eğlence, müzik, alışveriş ve modanın buluşma noktası olma iddiasıyla yola çıkan Point Bornova, AVM’nin açılışını 3 gün boyunca düzenlenen etkinliklerle kutladı. 1 milyar TL yatırım değeri ile Kavuklar Gayrimenkul Yatırım tarafından İzmir’e kazandırılan Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 3 gün boyunca birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yaptı.


İzmirlilerin yeni buluşma noktası olacak Point Bornova’nın açılış gününde “Point Bornova Söyleşileri”nin ilk ünlü konuğu sunucu Burcu Esmersoy oldu. İzmirlilerle bir araya gelen Esmersoy, hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi, selfie yaptı. “En sevdiğim özelliğim iyi kalpli olmam. İyi kalpli olunca iyilikler de sizi buluyor.” diyen Esmersoy, yoğun iş temposunun özel hayatını olumsuz etkilediğini belirterek “Bu nedenle evde daha fazla vakit geçirebileceğim bir çalışma temposunu tercih ettim, haftada bir gece tv pogramında sunuculuk yapıyorum diğer akşamlar evimde oluyorum.” diye konuştu. Esmersoy, takılarını isteyen bir hayranına, yüzğümü veremem çok özel birinden hediye ama küpelerimi verebilirim diyerek, kulağındaki küpeleri bir hayranına hediye etti.


Burcu Esmersoy’dan sonra Point Bornova’nın konuğu Kenan Doğulu oldu. Point Bornova’nın önünde kurulan dev sahnede konser veren Doğulu, İzmirlileri coşturdu. Yağmurlu havaya rağmen tıklım tıklım kalabalık olan konser alanında hayranları, Kenan Doğulu’yu daha yakından görebilmek için birbiriyle yarıştı. Doğulu, en sevilen şarkılarını Point Bornova ziyaretçileri için söyledi.


“Point Bornova Sohbetleri” kapsamında; 28 Kasım Cumartesi Günü Deniz Berdan, 29 Kasım Pazar Günü de Şeyda Coşkun ziyaretçiler ile buluştu. Türkiye’de ilk kez yapılacak Kuklaların Yürüyüşü ve Bright Drummers performansı da 3 gün boyunca devam edecek. Point Bornova AVM’de çocukların ve çocuklu ailelerin keyifli vakit geçirebileceği etkinlikler de unutulmadı. İzmir’de ilk kez kurulan Şirinler Köyü de, açılış gününden itibaren 10 gün boyunca minik ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.