Avrupa ve Orta Doğu’da 3 yeni yatırım

18 Nisan 2017 Salı

Bursa Kebap Evi, Avrupa’da Fransa-Metz, Orta Doğu’da ise Dubai ve Abu Dabi’de olmak üzere 3 yeni yatırım için anlaşma imzaladı

avrupa-ve-orta-doguda-3-yeni-yatirim

Bursa'nın meşhur kebabı İskender’i tüm Türkiye’ye ve dünyaya tanıtmak amacı ile hayat geçen Bursa Kebap Evi, büyümeye devam ediyor.  Global bir marka olmayı amaçlayan Bursa Kebap Evi, yurtdışında açılacak 3 yeni şube için imzaları attı.  Helvacı Grup’un sahibi olduğu Bursa Kebap Evi’nin 32 ilde 70 şubesi bulunuyor. Firma ilk yurtdışı şubesini ise 2015 yılında Almanya'nın Saarbrücken kentinde açmıştı. 

 

Avrupa da ikinci şube Fransa’da

Kendi işinin sahibi olmak isteyenlere yatırım fırsatı sunan Bursa Kebap Evi, Avrupa’da ikinci şubesini Fransa’nın Metz kentinde açmak adına anlaşma imzaladı. Açılış 2017’nin üçüncü çeyreğinde olacak.

 

Dubai bizim için ikinci İstanbul olacak

Orta Doğu’da da uzun süredir yürütülen görüşmeler sonucunda iki anlaşma imzalandı. İlk şubenin, Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi’de ‘’Heart of Al Maryah Central’’da 2018 yılının ilk çeyreğinde açılması planlanırken, ikinci şube ise Bursa Kebap Evi’nin Orta Doğu merkezi üssü Dubai de ‘’Al Arab Mall’’ da açılacak.

 

‘’Global bir oyuncu olduk’’

Hedeflerinin Bursa Kebap Evi’ni efsane lezzetleriyle bir dünya markası yapmak olduğunu belirten Helvacı Grup Yönetim Kurulu Başkanı M. Cem Helvacı yeni yatırımlarıyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Markamız global bir oyuncu haline geldi. Avrupa’da Almanya’dan sonra Fransa Metz’de şube açmak için anlaşma imzaladık. Avrupa lezzetlerimizi çok sevdi. Öte yandan, uzunca bir süredir, Orta Doğu’da franchise görüşmelerimiz sürüyordu. Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi’de çok güçlü bir şekilde olacağımızın müjdesini verebilirim. Çok yakında Suudi Arabistan ve Bahreyn de de şubelerimiz açılacak. Dubai merkezli olarak planlarımızı yapıyoruz. Dubai bizim için ikinci İstanbul’dur. Orta Doğu yatırımlarında merkez üssümüz olacak.”Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri