Avon Malezya Genel Müdürü Onur Erdinç!

30 Ekim 2017 Pazartesi

70 ülkede faaliyet gösteren global doğrudan satış şirketi Avon’un Malezya Genel Müdürü Türkiye’den bir isim oldu

avon-malezya-genel-muduru-onur-erdinc

Avon Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Onur Erdinç, Avon Malezya’nın genel müdürlüğüne getirildi.

 

Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Onur Erdinç, iş yaşamına GlaxoSmithKline’da Yönetici Adayı (MT) olarak başladı. Burada çeşitli kademelerde görev aldıktan sonra 2011 yılında Global Sales Academy kapsamında Avon ailesine katıldı. Satış Geliştirme Grup Müdürü olarak 2012 yılı sonuna kadar Türkiye ve İngiltere’de Bölge Satış Müdürlüğü rollerinde deneyim kazandı. 2014 Ağustos ayında Kıdemli Satış Destek Müdürlüğü’nden İş Geliştirme Direktörlüğü’ne atanarak, Türkiye’deki İş Geliştirme departmanını kurdu. 2016 yılında sorumluluk alanına Ortadoğu, Kuzey Afrika’yı da dahil etti.

 

Avon bünyesinde bugüne kadar önemli projelerde ve değişimlerde kilit rol oynayan Onur Erdinç, 1 Kasım 2017 itibariyle Avon Malezya’nın Genel Müdürlüğü’nü üstlenecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri