AVM'lerde kampanyalar artık mobilde!

10 Kasım 2017 Cuma

Akıllı telefonların AVM ve perakende dünyasına penetrasyonu her geçen gün artmakta. AVM'ler için sadakat odaklı mobil uygulamalar geliştiren Omega Bigdata, bir yandan da son 2 yılda 100'lerce oyunlaştırma kampanyasını başarıyla yürütüyor

avmlerde-kampanyalar-artik-mobilde

Son Ar-Ge çalışmaları neticesinde, Omega Bigdata bu 2 trend teknolojiyi birleştirdi ve mobil oyunlaştırma kampanyaları hazırladı. Sektörde ilk kez uygulanan dikkat çekici bir kampanya modeli NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi'nde başarıyla işledi. AVM'nin 10’uncu yıl kutlamaları dahilinde özel olarak hazırlanan Neon Adam konseptli “Salla & Kazan” kampanyası yoğun ilgi gördü. 

 

Şehrin farklı noktalarının yanı sıra alışveriş merkezi içerisinde gezen Neon Adam'ın arkasında bulunan QR kodunu okutanlar, mobil salla kazan kampanyasına katılıp yüzlerce hediyeden birini kazanma şansı elde etti. 

 

Mobil oyunları farklı dönemler için farklı temalarda hazırlayabilen Omega Bigdata ekibi, yurtdışında da çok yakında bu alanda adından ses getirecek kampanyalara imza atacak.


Haberin videosu için tıklayın
Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri