ATRAX rekreasyon teması ile büyüyor

20 Ağustos 2014 Çarşamba

ATRAX, Türkiye ve yakın coğrafyanın eğlence endüstrisindeki tek ihtisas fuarı olarak dünyanın her yanından ziyaretçi ve katılımcıları buluşturuyor

atrax-rekreasyon-temasi-ile-buyuyor

Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenlenen fuarda eğlence, park, aktivite, oyun, spor tesisi ekipmanları alanlarındaki son gelişmeler ve eğlenceye dair tüm ürün ve hizmetler ile buluşuyor. ATRAX, 4-6 Aralık günlerinde Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenerek sektörün dünyaya açılan kapısı görevi görüyor.

Rekreasyon, aktivite alanları eğlence endüstrisinin önemli bir parçası
Hızla büyüyen rekreasyon alanı yatırımlarının ihtiyacı olan her türlü eğlence, spor ve aktivite tesis ekipmanları bu fuarda görülebilecek.

Daha ilk yılından sektörün dünyadaki önemli fuarları arasına girmeyi başaran Atrax kapsamını spor alanları, aktiviteleri ve hizmetleri ile zenginleştirerek eğlence sektörünü geniş bir çatı altında buluşturuyor.  Hızla büyüyen sosyal tesis yatırımlarının ihtiyacı olan her türlü spor ve aktivite ekipmanları bu fuarda profesyonel alıcıları ile buluşacak.
 
Fuar, belediyeler, sektör temsilcileri, turizm sektörü, alışveriş ve yaşam merkezi yatırımcıları, inşaat ve kamu alıcılarından oluşan ekipleri bir araya getiriyor.

Eğlence Ödüllerine başvurular başladı
Atrax 2014 Fuarı kapsamında yapılacak olan Türkiye’nin en renkli, en eğlenceli yarışması Shining Star Awards, 14 farklı kategoride başvuruya açıldı.

Sektörün parlayan yıldızları yarışmasına bu yıl yeni bir kategori eklendi, ‘Yıldızlı  Proje Kategorisi.’
Bu kategoriye belediye, otel, avm, toplu konut yada diğer kapalı- açık eğlence alanı için tasarlanmış uygulanmaya başlanmış yada henüz uygulanmamış; bünyesinde eğlence, aktivite ve spor alanları, bilim –kültür parkları, özel aktivite ve dinlenme alanları, rekreasyon alanları vb. bulunduran yeni projeler adına başvurulabilecek.

Shining Star Awards’a başvurular, 15 Haziran ile 31 Ekim günleri arasında devam edecek. Başvurular, profesyonel jüri üyelerince incelecek ve açık oylama ile ödül sahipleri belirlenecek. Ödül sahipleri, sektör profesyonellerinin davetli olacağı 5 Aralık 2014 akşamı düzenlenecek “Eğlence Ödülleri Töreni”nde kamuoyuna ilan edilecek.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri